Magazín: 3 videa o bydlení, která změní váš život!

3 videa o bydlení, která změní váš život!

21. ledna 2015 Rubrika: Tipy pro bydlení

Každý, kdo se o bydlení jen trochu zajímá, jistě hledá inspiraci pro svůj vysněný dům či byt všude kolem sebe. A zvláště na internetu se dají najít nejen inspirativní fotografie, ale i videa. Dnes jsme pro vás připravili tři velmi zajímavé klipy o tom, jak ušetřit každé místo v už tak malém prostoru.

1) Nábytek, který ušetří místo

V Americe je nyní velkým hitem nábytek, který má hned několik funkcí. Pokud se tedy i vy potýkáte s nedostatkem prostoru, toto video vám pomůže přemýšlet zcela jinak. Uvidíte, co všechno se dá udělat jen s pohou knihovnou. V českém prostoru však není tento způsob zařizování malých prostor ještě tolik známý, a proto jsme pro vás vybrali video číslo dvě.

2) Efektivně zařízený malý prostor

I v sortimentu našeho partnerského obchodu Designoutlet.cz se nachází několik kusů nábytku, které nezaberou tolik místa. Ve videu můžete vidět jednu z rozkládacích pohovek, nebo stůl, který zmenšíte či zvětšíte přesně podle svých požadavků. Nábytek tedy nejen pěkně vypadá, ale zároveň se i skvěle udržuje a je velmi praktický.

3) 25 skvělých fotografií v jednom klipu

Poslední video obsahuje 25 jedinečných fotografií, kterými se můžete jednoduše inspirovat. Jak například řešit propozice prostoru, když máte domácí mazlíčky? A co dělat, pokud rádi hrajete pinpong nebo kulečník, ale nemáte pro ně ve svém interiéru místo?

Podívejte se!

Štítky: Design, Nábytek, Sedací nábytek

Mohlo by vás zajímat

Bydlete jako Frodo z Pána prstenů

16. května 2017

Hody hody doprovody

09. dubna 2017

Industry Jewels aneb jak sluší uším beton

03. března 2017

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ

860 výdejních míst po celé ČR HOTLINE: +420 222 765 200 (po - pá: 9:00 - 17:00) obchod@designlive.cz

CHCETE UŠETŘIT 100 KČ
PŘI VAŠEM PRVNÍM NÁKUPU?

Vyplňte Váš e-mail a získejte ihned klubovou kartu DESIGNCard.

Váš e-mail:

Navíc získáte: