Kategorie: Inspirace / Luxury

Luxury
KOLEKCE LUXURY:  

Luxury, neboli luxusní, nemusí nutně znamenat drahé! V naší kategorii Luxury bychom vás rádi inspirovali designovými produkty, které jsou designové a kvalitní, nicméně dostupné. Ačkoli si u nás můžete prohlédnout a zakoupit exkluzivní interiérové, bytové a jídelní doplňky světoznámých skandinávských značek, nemusíte za ně nutně utratit příliš vysokou částku.

Designové mísy v podání Georga Jensena

Luxusní mísy, nejen na ovoce

Unikátní design značky Georg Jensen se zakládá na tradici a inovaci. Moderní tvary misek spolu s ušlechtilou nerezovou ocelí vykouzlí jemný odlesk luxusu u vás doma. Ozdobte nejen svou kuchyň luxusní dekorativní mísou, která poslouží jak na ovoce, tak na salát a objevte kouzlo jednoduché, ale učinné skandinávské elegance...

Celá kolekce

Luxus, který si můžete dopřát...

...každý den. Kolekce Alfredo od světoznámé značky Georg Jensen udělá z vaší kuchyně gurmánský ráj, který nebude chtít nikdo nikdy opustit. Hravé tvary a kombinace skla a nerezové oceli, kterých designér Alfredo Häberli využil dodají nadčasovou eleganci každé kuchyni.

Celá kolekce
Dárky pro muže, sada i:cons - Stelton_1

I muži dostávají rádi dárečky…

…a ne jen tak ledajaké. Potěšte svou drahou polovičku originálním designovým dárkem a uvidíte, že se mu oči rozsvítí jak malému klukovi, kterému se poprvé podařilo zdolat kopec na kole, bez pomocných koleček. Sada I:cons od značky Stelton dělá z Vašeho chlapce muže.

Celá kolekce

Dědictví Philipa Bro Ludvigsena

Nové, moderní styly přetavené ze starých osvědčených designových kusů. To platí pro luxusní sadu Legacy, která přináší přitažlivě lesklé povrchy vyrobené ze zrcadlově leštěné oceli. Nechte na sebe dýchnout čistotu a ladnost elegantních křivek, které jsou dominantou tohoto dědictví.

Celá kolekce

Představujeme Erika Magnussena

Designér Erik Magnussen je zázrakem své doby, jako velký dříč se vypracoval z malého obchůdku s keramikou až k uznávanému designérovi značky Stelton, která je značkou luxusu a elegance. Právě o Erikovi Magnussenovi se může směle prohlásit, že je téměř renesanční člověk, v průběhu své designérské dráhy si dokázal vyhrát s nejrůznějšími typy materiálů.

Celá kolekce

Luxusní potěšení v dárkovém balení

Maličkost darovaná od srdce dokáže jen a jen potěšit. Udělejte radost tomu, na kom vám záleží a darujte mu luxusní potěšení. Nejenže tak obdarované osobě zpříjemníte den, ale necháte jí dárek, který jí vás bude připomínat.

Celá kolekce