Magazín: Archiv / Leden 2017

Chytré odkládaní věcí

24. ledna 2017 Rubrika: Aktuality

Ať už se jedná o pokoj nebo předsíň – všude si občas potřebujete odložit kabát nebo věci, které se vám už nechtějí dávat do skříně mezi čisté oblečení. V naší nabídce věšáky najdete skvělé kousky, mezi kterými nechybí jak nástěnné typy, tak i volně stojící. Zamyslete se nad správnou barvou, velikostí a vyberte si ten nejlepší.

Mobilita stolních lamp

28. ledna 2017 Rubrika: Aktuality

Stolní lampy jsou jedním z mála kusů osvětlení, které si vlastně prakticky můžeme umístit kamkoli. Stačí si totiž vybrat správnou velikost, typ a barvu svítidla a můžete začít s umístěním. Samozřejmě, že jste limitováni zásuvkou, avšak tento problém se dá jednoduše vyřešit např. prodlužkami.

DIY aneb všechno, co zvládne ze dřeva každý

28. ledna 2017 Rubrika: Designové doplňky

Projekty, ve kterých se dozvíte, jak si můžete sami něco vyrobit, máte rádi! Tentokrát jsme pro vás připravili něco opravdu speciálního. A co to je? Dřevěný materiál se v nábytku používá nejčastěji, proto jsme se na něj zaměřili. celý článek...

Dřevěný nápad

Zvyšte svou efektivitu práce

31. ledna 2017 Rubrika: Aktuality

Říká se, že pokud má pracovní místo věci, které vás rozptylují, máte horší efektivitu práce. V našem článku: Jak zařídit své pracovní místo, abyste byli efektivní? se dozvíte praktické tipy, díky kterým si zařídíte pracovní koutek tak, že vám bude ubíhat čas rychleji.

Žhavý trend: samet v interiéru

31. ledna 2017 Rubrika: Mohlo by Vás zajímat

Jedním z trendů tohoto roku bude také samet, který se začne objevovat nejen jako součást nábytku, ale také dekorací. Jak bude vypadat v interiéru? Podívejte se sami! celý článek...

sametovy-nabytek
12

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ