Magazín: Archiv / Prosinec 2016

Inspirace ze zahraničí: nejkrásnější vánoční stromy

20. prosince 2016 Rubrika: Mohlo by Vás zajímat

Chystáte se zdobit stromek? My jsme pro vás našli 4 vánoční inspirace na jeho výzdobu! celý článek...

ozdoby-vanocni-stomky

Pravé kouzlo Vánoc – to jsou tradice a zvyky

22. prosince 2016 Rubrika: Mohlo by Vás zajímat

Vánoce jsou krásným obdobím. Venku všechno svítí, doma máme vánoční dekorace a nechybí ani vůně cukroví. Ačkoli se může zdát, že tradice a zvyky nedodržujeme, opak je pravdou. Připomeňme si zvyky, které si své kouzlo udržely dodnes. celý článek...

Vánoce

Vánoční přání

24. prosince 2016 Rubrika: Aktuality

Celý tým STARCON design vám přeje krásné prožití vánočních svátků a co nejvíce chvil strávených s rodinou. Jako malé poděkování jsme si pro vás připravili Vánoční soutěž na našem facebooku. Zúčastnit se může každý – stačí vyfotit vánoční fotografii.

Kam se všemi věcmi?

27. prosince 2016 Rubrika: Aktuality

Úložné prostory se nafouknout nedají a věci stále přibývají. Vyřešte to chytře s našimi regály a úložnými boxy. Po designové stránce si je zamilujete a dokonce i po té praktické. V nabídce máme regály na zeď, ale i volně stojící. Plus si do každého regálu můžete vybrat i úložné boxy.

Design: novinky, která nás čekají v roce 2017

29. prosince 2016 Rubrika: Tipy pro bydlení

Nový rok s sebou přináší nejen nová předsevzetí, ale také plno jiných novinek. Výjimkou nejsou ani novinky v designu. Chcete vědět už teď, jaké bary budou trendy? Jaké materiály si do interiéru vybrat, apod.? celý článek...

Novinky v bytovém designu pro rok 2017

Párty jak se sluší a patří

31. prosince 2016 Rubrika: Aktuality

Jak už to na Silvestra bývá, většina z nás ho slaví velkolepě. Ať už se chystáte na nějakou párty nebo ji dokonce sami pořádáte, vhod vám přijdou naše barmanské pomůcky. Ty z vás udělají nejlepšího hostitele a připraví vás dokonale na každou párty.

12

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ