Kategorie: Inspirace / Modern

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

doplňky a zahradní dekorace1

Pro nejhezčí terasu a zahrádku

Jak trávíte slunečné letní dny? Děti a jejich rodiče asi nejčastěji odpoví: "Přece u vody!" Avšak mnozí si rádi užívají klid a pohodu v soukromí na zahrádce. A stejně jako se doma obklopujeme bytovými doplňky a dekoracemi, které nám pomáhají cítit se dobře, prostě jako doma, nezapomínejte také na vaši zahrádku. Máme pro vás několik typů na zahradní dekorace, které vám zahradní pobyt zpříjemní.

Celá kolekce
Vsaďte na kamenný design

Doba kamenná se vrací!

A to doslova! Položte si hlavu na kámen, nebo se posaďte na kamennou taburetku... Že to bude nepohodlné? Ani náhodou! Polštáře a taburetky s potiskem kamene jsou neuvěřitelně pohodlné a jsou i důkazem toho, že design je skuetčně hravý a jde jen o to jak je uchopen. Tak neváhejte a vydekorujte si pohovku kamennými polštáři. Určitě zaujemete...

Celá kolekce
nástľnné hodiny, hodiny s kyvadlem, moderní hodiny, hodiny s fotografiemi

Hodiny do každé rodiny

Kolem hodin se točí celý náš svět, měří náš čas, dovolují nám plánovat si den a aktivity… Proto by neměly chybět v žádné domácnosti. Vyšperkujte svůj interiér moderními, nadčasovými hodinami, které dodají šmrnc a jemnou eleganci Vašemu domovu. Každá minuta pak bude utíkat mnohem veseleji…

Celá kolekce

Fotky - strážci našich vzpomínek

Nejlepší způsob, jak si vzpomínky uchovat, je zvěčnit tyto chvíle prostřednictvím fotografie. Fotky chceme mít na očích a ne schované. A právě na to jsou tu šikovní pomocníci – rámečky na foto. S nimi budou všechny nejmilejší okamžiky našeho života zachyceny a budeme si je moci vychutnávat při každém pohledu na fotku v rámečku.

Celá kolekce

Každá koruna je dobrá

Co je doma to se počítá! Aby se vám korunky nerozkutálely pořiďte si stylovou kasičku. Pes nemusí hlídat jen váš byt či dům, může střežit i vaše peníze. Nebo si pořiďte hrocha, přes toho se zaručeně nikdo nedostane. Odměnou bude nejen finanční rezerva, ale také zajímavá dekorace ve vašem bytě.

Celá kolekce
Designové stojany na víno_2

Beaujolais se blíží

Příznivci dobrého vína mají v kalendáři poznamenaný třetí čtvrtek v listopadu. Každoročně se totiž slaví svátek mladých francouzských vín, kdy se podává první letošní Beaujolais. Kouzlo tohoto vína spočívá v nezaměnitelném ovocném aroma a chuti, kde se střídají vůně fialky, růže, konvalinky, třešně, maliny, červeného rybízu či borůvky. Zbývá popřát už jediné - na zdraví!

Celá kolekce