Kategorie: Značky / Ego

Ego

Zakladatel a tvůrce značky EGO, Michael Bruun, velmi dobře věděl, kam tímto krátkým a výstižným názvem míří. I když je těžké ji charakterizovat v krátkosti pomocí nějaké přesné definice, Ego vystihuje a doplňuje osobnost a jedinečnost člověka, ztělesňuje emoce, sny, povědomí a touhu po přeměně malých detailů v našich domovech.

Cílem značky je vytvořit jedinečný styl designových produktů, které budou poskytovat množství smyslových prožitků, potěšení a emocí pro lidi žijící typickým městským moderním způsobem života. Už jen letmý pohled na produkty z této značky vám o ní napoví, že od ní dostanete víc.

Kolekce EGO zahrnuje řadu výrobků z porcelánu, nerezu a velmi moderního bambusu - polévkové mísy a misky, talíře, servírovací lžíce a příbory, sklenice na kávu a různé druhy drinků, vázy apod. Tyto produkty jsou určeny pro specifickou klientelu, která má vytříbený vkus a smysl pro design, funkčnost a praktičnost v jednom balení. Běžného smrtelníka dokáže nadchnout a okouzlit do takové míry, aby zatoužil mít doma alespoň jeden kousek z jeho velmi sofistikované série a mohl si tak splnit své skryté touhy a přání o designu, který je finančně dostupný.

Ego