Kategorie: Inspirace / Luxury / EGO - rafinované stolování

Luxury
KOLEKCE LUXURY:  

Luxury, neboli luxusní, nemusí nutně znamenat drahé! V naší kategorii Luxury bychom vás rádi inspirovali designovými produkty, které jsou designové a kvalitní, nicméně dostupné. Ačkoli si u nás můžete prohlédnout a zakoupit exkluzivní interiérové, bytové a jídelní doplňky světoznámých skandinávských značek, nemusíte za ně nutně utratit příliš vysokou částku.

Rikke Jakobsen - ženský smysl pro design

Dánská designérka Rikke Jakobsen je autorkou designových doplňků z jemného kostního porcelánu. Tyto výrobky se zdají být křehkými podobně jako jejich autorka, avšak jak známo, ženy nejen krásné, ale také velmi odolné a stejně je tomu s kolekcí porcelánových misek, talířů a váz od talentované designérky.

Celá kolekce

Georg Jensen - luxusní, malé a hezké

Georg Jesen - dánský výrobce luxusních designových doplňků nabízí také řadu drobných dárkových předmětů, které obdarovanému udělají radost dvojnásob. Kdo by nerad dostával dárky, a navíc takové, které jsou dílem světoznámých designérů?

Celá kolekce
Těšíte se s námi na beaujolais nouveau?

Těšíte se s námi na beaujolais nouveau?

Svěžest a mládí - těmito dvěma slovy se dá asi nejlépve vystihnout, v čem spočívá ojedinělost francouzkého vína beaujolais. Toto mladé víno se začíná prodávat každý rok 3. čtvrtek v listopadu a ve Francii je tento den téměř státním svátkem. Těšte se s námi a oslavujte mladé víno s designovými doplňky dánských značek Stelton a Georg Jensen.

Celá kolekce
Wine & Bar barmanské doplňky

Wine & Bar

Víno v sobě skrývá spoustu inspirace. Je dost možné, že právě chutným vínem se inspiroval Thomas Sandell, když navrhoval kolekci barmanských doplňků Wine & Bar pro dánskou značku Georg Jensen...

Celá kolekce
Classic Stelton - designové doplňky pro stolování

Potrpíme si na Classicu...

Dánská značka Stelton je představitelem prémiového designu pro bydlení a stolování. Historie značky Stelton sahá do 60. let 20. století a hned z následujícího desetiletí pochází první výrobek dodnes nejoblíbenější kolekce Classic - termostatická konvice od Erika Magnussena. Classic je prostě klasika a ani půlka století jí na atraktivnosti neubírá.

Celá kolekce