Co je DesignLive.cz? | DesignLive.cz

Stránka: O nás / Co je DesignLive.cz?

Co je DesignLive.cz?

Design žije

Anglické slovo Live v překladu znamená žít, živý či aktuální. Ve spojení se slovem Design tak vytváří dokonalou harmonii toho, co ztělesňuje internetový nákupní klub DesignLive.cz. Jedinečný design pro každodenní užití v podobě interiérových a bytových doplňků především od skandinávských designérů v DesignLive.cz ožívá. Neustále se vyvíjející trendy, pestrost a živost nabídky a hravost celého konceptu - to jsou atributy, které jakoby vdechovaly život designu, jenž vám DesignLive.cz představuje.

Design není jen pro vyvolené

Design je často spojován s čímsi, co je velmi krásné, ale také drahé a prakticky nepoužitelné. Tento mýtus máme v úmyslu rozbít, a proto jsme vytvořili DesignLive.cz a naplnili ho krásnými doplňky, dekoracemi a předměty každodenní potřeby, které jsou designové a současně praktické.

Jste-li zvyklí si v internetových obchodech vybírat zboží podle kategorií, můžete tak učinit i u nás. Projděte si kategorie a podkategorie Doplňky a dekorace a jistě najdete, co hledáte. Avšak možná patříte mezi milovníky a příznivce kvalitního designu a při nákupu se necháváte řídit svými pocity a intuicí - jednoduše chodíte s otevřenýma očima a jednoho dne spatříte něco krásného, co je vašemu srdci blízké, a to si koupíte. Pokud patříte do této skupiny příznivců designu, rozhodně navštivte naše Inspirace, kde se můžete inspirovat a potěšit oko různými tematickými kolekcemi a možná zde objevíte takový doplněk, který se vám zalíbí natolik, že se rozhodnete ho mít.

Šíře a rozmanitost nabídky vytváří z DesignLive.cz ideální prostředí pro široké spektrum typů osobností. Ať už se k nám přijdete jen pokochat, nebo přímo nakoupit, naleznete u  nás téměř vše, s čím se v moderní domácnosti počítá. Avšak s jedním důležitým omezením - všechny tyto předměty musí být designové nebo alespoň krásné! Vybírat tak můžete designové doplňky pro stolování, všechny druhy dekorací, polštáře, lustry a lampy, koupelnové a kancelářské doplňky, ale také třeba hračky pro děti i dospělé nebo vybrané druhy malého nábytku. Design není jen pro vyvolené - v DesignLive.cz je design pro každého.

Pokaždé něco nového

V duchu našeho motta "design žije" jsme pro vás připravili nabídku tak živou, jak je to jen možné. Nabídka designových doplňků a dekorací se neustále mění a rozrůstá, a tak to v DesignLive.cz prostě žije! Sledujeme moderní trendy v bydlení a přizpůsobujeme naši nabídku tak, abychom našim návštěvníkům mohli přinášet radost. Pokaždé, když se k nám vrátíte, u nás najdete něco nového, ať už novou kolekci, skupinu výrobků, zajímavou kampaň nebo inspirující článek v našem Magazínu.

DesignLive.cz není jen nakupování

DesignLive.cz sleduje nejmodernější trendy v bydlení a designu a výsledky své práce si nenechává pro sebe. Naše poznatky pravidleně zpracováváme a zveřejňujeme v našem Magazínu, kde naleznete hromadu inspirace pro vaše bydlení, ale také zajímavé články o aktuálním dění ve světě interiérů a designu nebo o různých zajímavostech. V DesignLive.cz při každé své návštěvě naleznete něco nového - pokud to zrovna nebude výrobek, který sháníte nebo nutně potřebujete, určitě alespoň načerpáte inspiraci nebo se dozvíte něco nového...