Kategorie: Inspirace / For kids / Co pro děti pod stromeček?

For kids
KOLEKCE FOR KIDS:  

Hledáte užitečné, funkční a hravé doplňky do dětského pokoje? V kategorii For kids naleznete náměty a inspiraci, jak pro své děti zařídit příjemné a podnětné prostředí pro jejich zdravý a přirozený vývoj. Široká škála nábytku a doplňků jako jsou přestavitelné regály, úložné krabice, polštářky nebo obrazy svým designem podpoří dětskou tvořivost a fantazii.

doplňky a dekorace pro děti2

Prázdninový poločas

Polovinu prázdnin už mají děti za sebou. Že vám to připadá jako špatná zpráva? A co takhle: máme před sebou ještě celou polovinu prázdnin! Dopřejte dětem letní čas her a odpočinku a užívejte si ho společně s nimi.

Celá kolekce
Doplňky pro dětský pokojík

Pro dětské jarní radovánky...

S jarem se nejen v dospělých, ale hlavně v dětech probouzí nová energie, kterou potřebují ventilovat. Podpořte jejich fantazii a tvořivost zajímavými dekoracemi, či originálními úložnýámi boxy a regály, které jim učarují pro svou barevnost a zároveň je naučí přádkumilovnosti.

Celá kolekce
Designová písmena pro děti_2

Abeceda není věda

A je stan anebo stříška, B dvě vypasená bříška, C je měsíc, rohlík, srp, D půl broskve někdo slup. Učení se abecedy představuje základ pro naše ratolesti. Od abecedy je pak už jen krůček ke spojování písmenek do slov a rázem ožijí všechny nápisy! Pomozte dětem s učením hravým způsobem - s písmenky, která nejsou jen písmenka!

Celá kolekce
Dětské polštáře na hraní2

Letní hrátky s měkkým společníkem

V dětském pokoji se každý předmět jako mávnutím kouzelného proutku mění v hračku. Dětské polštáře v první řadě neslouží na spaní, ale hlavně na hraní. Když se vaše dítě přitulí k heboučkému polštářku a sladce usne, to bude pro vás ta největší odměna...

Celá kolekce

Úklid v dětském pokoji je hračka...

Knížky, plyšáky, autíčka, kostky, puzzle či společenské hry, to vše a mnohem víc najdeme v každém dětském pokoji. Dětské království je často vzhůru nohama a věci jsou nepřehledně rozházené po celé místnosti. Jak snadno a rychle tento nepořádek uklidit? Pomohou úložné krabice a praktické barevné regály. Vyhlašujeme konec věčnému nepořádku v dětském pokoji!

Celá kolekce