Kategorie: Inspirace / For kids / Letní hrátky s měkkým společníkem

For kids
KOLEKCE FOR KIDS:  

Hledáte užitečné, funkční a hravé doplňky do dětského pokoje? V kategorii For kids naleznete náměty a inspiraci, jak pro své děti zařídit příjemné a podnětné prostředí pro jejich zdravý a přirozený vývoj. Široká škála nábytku a doplňků jako jsou přestavitelné regály, úložné krabice, polštářky nebo obrazy svým designem podpoří dětskou tvořivost a fantazii.

doplňky a dekorace pro děti2

Prázdninový poločas

Polovinu prázdnin už mají děti za sebou. Že vám to připadá jako špatná zpráva? A co takhle: máme před sebou ještě celou polovinu prázdnin! Dopřejte dětem letní čas her a odpočinku a užívejte si ho společně s nimi.

Celá kolekce
Doplňky pro dětský pokojík

Pro dětské jarní radovánky...

S jarem se nejen v dospělých, ale hlavně v dětech probouzí nová energie, kterou potřebují ventilovat. Podpořte jejich fantazii a tvořivost zajímavými dekoracemi, či originálními úložnýámi boxy a regály, které jim učarují pro svou barevnost a zároveň je naučí přádkumilovnosti.

Celá kolekce

Co pro děti pod stromeček?

Co dětem udělá skutečnou radost? Mají kopu hraček, oblečení je nepotěší a knížky slouží leda jako podložka pod notebook. Co tak začít myslet na designovou výchovu? Co kdyby tenhle rok Ježíšek přinesl něco, co je nejenom na hraní?

Celá kolekce
Designová písmena pro děti_2

Abeceda není věda

A je stan anebo stříška, B dvě vypasená bříška, C je měsíc, rohlík, srp, D půl broskve někdo slup. Učení se abecedy představuje základ pro naše ratolesti. Od abecedy je pak už jen krůček ke spojování písmenek do slov a rázem ožijí všechny nápisy! Pomozte dětem s učením hravým způsobem - s písmenky, která nejsou jen písmenka!

Celá kolekce

Úklid v dětském pokoji je hračka...

Knížky, plyšáky, autíčka, kostky, puzzle či společenské hry, to vše a mnohem víc najdeme v každém dětském pokoji. Dětské království je často vzhůru nohama a věci jsou nepřehledně rozházené po celé místnosti. Jak snadno a rychle tento nepořádek uklidit? Pomohou úložné krabice a praktické barevné regály. Vyhlašujeme konec věčnému nepořádku v dětském pokoji!

Celá kolekce