Kategorie: Inspirace / Romantic / Nejen obrazy zdobí vaše stěny…

Romantic
KOLEKCE ROMANTIC:  

Není vůbec snadné zařídit si své bydlení tak, aby nábytek, bytové doplňky a ostatní zařízení spolu vzájemně dokonale ladily, a aby navíc odrážely charakter a osobnost majitele. Romantické a nostalgické nátury se při plnění tohoto náročného úkolu mohou obrátit pro pomoc právě do naší kategorie Romantic.

Romantická atmosféra = romantické osvětlení

Romantickou atmosféru si doma můžete vytvořit mnoha způsoby. Můžete zapálit svíčky nebo přehodit šátek přes lampičku na nočním stolku. Naše inspirace vám přináší řadu typů lamp v romantickém či nostalgickém stylu a také několik svícnů s romantickou patinou. Jakou cestu k romantice zvolíte?

Celá kolekce

Večery jsou ještě chladné. Co Vás zahřeje?

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem. Kdo by neznal tuto moudrost našich předků, která nás nabádá v opatrnosti k venkovní teplotě v průběhu dubna? A když k tomu přidáme ještě aprílové počasí, je jasné, že za dubnových večerů je lepší zůstat doma a zahřát se třeba pohledem na hřejivé barvy.

Celá kolekce
svítilny a doplňky na terasu

Připravte terasu na jarní posezení

Vlahé jarní večery na terase - dovedete si představit větší romantiku? A už se těšíte, až se oteplí a budete si moct posezení na terase náležitě užít? Připravte se včas! Nezapomeňte na správné romantické osvětlení a roztomilé dekorace...

Celá kolekce

Staré, nebo nové? A co starožitné?

Dáváte přednost modernímu nábytku a moderně zařízeným interiérům, nebo si potrpíte spíše na stylový či starožitný nábytek? Nebo v tomto smyslu nejste vyhranění a vybíráte si prostě to, co se vám líbí? My si myslíme, že je to úplně jedno. Naše nová kolekce totiž představuje od všeho něco - moderní materiály a tvary jsou zpracovány tak, že vypadají stylově a starožitně.

Celá kolekce
stare-dobre-casy

Vzpomínka na staré dobré časy

Snad v každém věku lidé vždy vzpomínají na "zlaté časy" či "staré dobré časy". V posledních několika letech se lidé zhlédli ve stylu retro, který se díky tomu stal vlastně velmi moderním, a posléze se k němu přidal také styl Shabby Chic. Věříme, že naše lampy a nástěnné hodiny v retro a shabby chic stylu vám pomohou vyvolat nějakou příjemnou vzpomínku na staré dobré časy...

Celá kolekce