Kategorie: Inspirace / Romantic / Staré, nebo nové? A co starožitné?

Romantic
KOLEKCE ROMANTIC:  

Není vůbec snadné zařídit si své bydlení tak, aby nábytek, bytové doplňky a ostatní zařízení spolu vzájemně dokonale ladily, a aby navíc odrážely charakter a osobnost majitele. Romantické a nostalgické nátury se při plnění tohoto náročného úkolu mohou obrátit pro pomoc právě do naší kategorie Romantic.

romantické dekorace na stěnu

Nejen obrazy zdobí vaše stěny…

Nejběžnější nástěnná dekorace? Přece obraz! Vaše zdi a stěny však zdaleka nemusíte dekorovat jen obrazy. Připravili jsme pro vás několik tipů na nástěnné dekorace v romantickém stylu. Vyberte si z nabídky nástěnných hodin, věšáků, ale také váz a dalších designových doplňků.

Celá kolekce

Romantická atmosféra = romantické osvětlení

Romantickou atmosféru si doma můžete vytvořit mnoha způsoby. Můžete zapálit svíčky nebo přehodit šátek přes lampičku na nočním stolku. Naše inspirace vám přináší řadu typů lamp v romantickém či nostalgickém stylu a také několik svícnů s romantickou patinou. Jakou cestu k romantice zvolíte?

Celá kolekce

Večery jsou ještě chladné. Co Vás zahřeje?

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem. Kdo by neznal tuto moudrost našich předků, která nás nabádá v opatrnosti k venkovní teplotě v průběhu dubna? A když k tomu přidáme ještě aprílové počasí, je jasné, že za dubnových večerů je lepší zůstat doma a zahřát se třeba pohledem na hřejivé barvy.

Celá kolekce
svítilny a doplňky na terasu

Připravte terasu na jarní posezení

Vlahé jarní večery na terase - dovedete si představit větší romantiku? A už se těšíte, až se oteplí a budete si moct posezení na terase náležitě užít? Připravte se včas! Nezapomeňte na správné romantické osvětlení a roztomilé dekorace...

Celá kolekce
stare-dobre-casy

Vzpomínka na staré dobré časy

Snad v každém věku lidé vždy vzpomínají na "zlaté časy" či "staré dobré časy". V posledních několika letech se lidé zhlédli ve stylu retro, který se díky tomu stal vlastně velmi moderním, a posléze se k němu přidal také styl Shabby Chic. Věříme, že naše lampy a nástěnné hodiny v retro a shabby chic stylu vám pomohou vyvolat nějakou příjemnou vzpomínku na staré dobré časy...

Celá kolekce