Kategorie: Značky / Stelton

Stelton

Stelton je přední dánský výrobce bytových, interiérových, kancelářských, jídelních doplňků a doplňků pro stolování. Všechny produkty jsou dílem světově uznávaných designérů, kteří mají na svém kontě množství prestižních ocenění. Se značkou Stelton se pojí jména jako Arne Jacobsen, Erik Magnussen, Klaus Rath, Peter Holmblad nebo Steve McGugan a mnozí další známí designéři.

Charakteristikou značky Stelton je skandinávský design, který vychází z úspěchů první řady nerezového nádobí Cylinda-Line. Stelton svými výrobky přináší spojení designu a každodenního života - jedná se o předměty pro běžné užívání z rukou špičkových designérů. Každý jeden výrobek s sebou přináší jednoduchý, funkční, překvapivý, inovativní a zároveň velmi kvalitní design.

Silná vize budoucnosti a pevná tradice zajišťuje legendárnímu designu Stelton trvalý úspěch. Originální řada nádobí a stolních předmětů vnese harmonii do stolování. Pro výrobky je typickým materiálem nerezová ocel a ABS plast. Mezi celosvětově nejznámější a nejprodávanější výrobky patří termostatická konvice z rukou Erika Magnussena.

Stelton