Kategorie: Značky / VITA

VITA

Cenově dostupný skandinávský design. Touto větou můžeme stručně charakterizovat osvětlení skandinávské designové značky VITA, která představuje nadčasový design za přijatelnou cenu. Lampy různých tvarů a velikostí z materiálů prvotřídní kvality jsou dodávány v krásných plochých balíčcích, díky čemuž pomáhají optimalizovat náklady a přispívají k ochraně naší planety, a to vše za velmi příznivou cenu.

Seznamte se se základními modely osvětlení značky VITA:

Conia
Řada lamp Conia je charakteristická svým specifickým tvarem, který jí také dal jméno. Zvláštní nepravidelně oválný tvar velmi nápadně připomíná borovicovou šišku. Hlavní předností lamp Conia je rychlá a jednoduchá kompletace, flexibilita a pohodlné kompaktní balení.

Silvia
Lampy Silvia jsou víceúčelové designové lampy, jejichž tvar vychází z tvaru lamp Conia, jsou však více zaoblené. Jednoduchý, elegantní a kreativní design těchto lamp je jako stvořený pro osvětlení moderních designových interiérů. Příjemné světlo rozptylující se do všech stran rozzáří celý váš domov. Hlavními výhodami lamp Silvia je snadná kompletace a kompaktní dárkové balení. Z lampy si můžete vytvořit závěsný lustr, stolní lampu anebo podlahovou lampu, záleží jenom na vás.

Eos
Unikátní lampy Eos představují originální moderní design ve spojení s přírodními materiály. Výjimečnost těchto lamp tkví především v použitém materiálu, kterým je pravé husí peří ručně vkládané do papírového základu lampy. Elegantní tvar zploštělé koule a vzdušnost podtrhují výjimečnost a eleganci těchto lamp.

Cuna

Nadčasový retro lustr Cuna se přidal do rozrůstající rodiny značky Vita, jakoby tam odjakživa patřil. Ač na první pohled upoutá svou křehkostí, zdání někdy klame. Je totiž vyroben z kombinace práškové lakované oceli a akrylu. Zaujme vás nejen svou jednoduchou elegancí, ale i účelovostí, tento lustr se bude hodit nejen do kuchyně, ale i do pokoje pro hosty zařízeném v retro stylu.

Facetta

Závěsný lustr Facetta, kterým se jako novým přírůstkem může pochlubit značka Vita vám jednoznačně připomene moře. Podobá se totiž malé světélkující medúze, s tím rozdílem, že Facetta Vás nepožahá ale poskytne Vám příjemnou atmosféru, díky tlumenému světlu, které vydává. Bonusem je materiál. z něhož je lustr vyroben. Jedná se o polykarbonát a polypropylen, což zaručí nezničitelnost svítidla.

Cloud

Přáli jste si někdy cítit se jako v nebi, jako na obláčku? Designově originální nápad, s nímž přišla značka Vita Vám to umožní. Ptáte se jak? Prostřednictvím lustru nazvaného cloud, který Vám snese doslova modré z nebe. Jedná se o lustr ve tvaru obláčku, který je vyrobený s polyesterové vaty a papíru, tudíž neváží nic a bonusem je, že je jednoduchý na údržbu. Stačí ho čas od času ofoukat fénem a bude zase jako nový.

Rima

Nadčasová klasika mezi lustry Rima, od skandinávské značky Vita prosvítí nejen Váš interiér, ale i Váš den. Designové svítidlo lazené do retro stylu zapadne nejen do moderně vybavené domácností, jíž dodá dřívější šmrnc, ale i do čistě retro domácnosti v níž se bude cítit jako ryba ve vodě. Nápadité provedení, bytelná konstrukce z kombinace oceli a akrylu, jednoduchost složení a snadná údržba lustru jsou plusem, který v dnešní zrychlené době jistě oceníte.

VITA