Kategorie: Inspirace / Modern / Uložte to!

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

Co duben ušetří, to květen utratí…

Duben je měsíc aprílového počasí, které se nám letos ukazuje v plné kráse. My Vám však přejeme, abyste se nenechali strnout touto nestálostí a vždy si zachovali svůj klid a vyrovnanost. V tom Vás určitě podpoří také jistota finanční, ať už si střádáte v bance nebo do kasičky...

Celá kolekce

Jaro je za dveřmi. Těšíte se na procházky v lese?

Zima pomalu ale jistě končí! Jaro je už cítit ve vzduchu a jeho příchod očekáváme každým dnem. Těšíte se na teplé jarní počasí, které vám umožní trávit volné chvíle v probouzející se přírodě? Zpříjemněte si čekání s lesními motivy designových doplňků MeroWings...

Celá kolekce
doplňky pro pití vína

Teplé září - dobře se ovoci i vínu daří

Jak tato pranostika praví, teplé září je stvořené pro hojnou úrodu chutného ovoce a vína. Vinobraní, lahodné víno a spousta přátel. Takové příjemné chvíle u dobrého jídla můžeme podpořit řadou designových doplňků a dekorací jako jsou stojany na víno či exkluzivní mísy.

Celá kolekce
rámečky na fotky moderní a designové

Zarámujte si vzpomínky z dovolené

Doba dovolených je v plném proudu. V době digitálních fotoaparátů si pořizujeme fotografií kolik chceme, a kdykoli se tak můžeme u monitoru počítače alespoň ve vzpomínkách vrátit k místům, kde nám bylo tak dobře. Zkuste však vybrat ty nejlepší a postaru si je zarámovat do rámečku na fotky. Oblíbená místa tak budete mít stále na očích, aniž byste museli zapínat počítač.

Celá kolekce
doplňky a zahradní dekorace1

Pro nejhezčí terasu a zahrádku

Jak trávíte slunečné letní dny? Děti a jejich rodiče asi nejčastěji odpoví: "Přece u vody!" Avšak mnozí si rádi užívají klid a pohodu v soukromí na zahrádce. A stejně jako se doma obklopujeme bytovými doplňky a dekoracemi, které nám pomáhají cítit se dobře, prostě jako doma, nezapomínejte také na vaši zahrádku. Máme pro vás několik typů na zahradní dekorace, které vám zahradní pobyt zpříjemní.

Celá kolekce