Kategorie: Inspirace / Modern / Jaro je za dveřmi. Těšíte se na procházky v lese?

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

Co duben ušetří, to květen utratí…

Duben je měsíc aprílového počasí, které se nám letos ukazuje v plné kráse. My Vám však přejeme, abyste se nenechali strnout touto nestálostí a vždy si zachovali svůj klid a vyrovnanost. V tom Vás určitě podpoří také jistota finanční, ať už si střádáte v bance nebo do kasičky...

Celá kolekce

Stříbrná - pro moderní interiér

Stříbrná barva, pokud ji v interiéru používáte s rozmyslem, může i z nenápadně zařízené místnosti udělat prostor s puncem luxusu. Vždyť stříbro, a tedy i stříbrnou barvu, si nejčastěji spojujeme se šperky. Dopřejte tedy také vašemu interiéru vhodný šperk v podobě hodin, lampy či rámečku na fotky ve stříbrné barvě.

Celá kolekce

Naše tipy pro moderní interiér

Moderní doba si žádá moderní techniku, moderní hudbu, moderní umění, moderní bydlení... Ačkoli je stále více moderní retro, připravili jsme několik typů pro skutečně moderní interiéry. Doplňky a dekorace z této kolekce se vyznačují moderními tvary, materiály a zpracováním.

Celá kolekce
úložné boxy

Uložte to!

Abychom se doma cítili dobře, potřebujeme se obklopit předměty, které se nám líbí, vyvolávají v nás příjemné pocity, případně nám prostě usnadňují život. Asi se všichni shodneme v tom, že postupem času takových věcí obvykle nasbíráme tak velké množství, že se ujalo rčení "je lepší vyhořet, než se stěhovat". Než váš příbytek podpálíte, zkuste se inspirovat možnostmi, jak spoustu věcí uskadnit či uschovat...

Celá kolekce