Kategorie: Inspirace / Modern / Co duben ušetří, to květen utratí…

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

Jaro je za dveřmi. Těšíte se na procházky v lese?

Zima pomalu ale jistě končí! Jaro je už cítit ve vzduchu a jeho příchod očekáváme každým dnem. Těšíte se na teplé jarní počasí, které vám umožní trávit volné chvíle v probouzející se přírodě? Zpříjemněte si čekání s lesními motivy designových doplňků MeroWings...

Celá kolekce
úložné boxy

Uložte to!

Abychom se doma cítili dobře, potřebujeme se obklopit předměty, které se nám líbí, vyvolávají v nás příjemné pocity, případně nám prostě usnadňují život. Asi se všichni shodneme v tom, že postupem času takových věcí obvykle nasbíráme tak velké množství, že se ujalo rčení "je lepší vyhořet, než se stěhovat". Než váš příbytek podpálíte, zkuste se inspirovat možnostmi, jak spoustu věcí uskadnit či uschovat...

Celá kolekce
doplňky a dekorace s motivy zvířat

Máme rádi zvířata...

zvířata, zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst. To ale není zdaleka jediný důvod, proč lidé mají zvířátka rádi. Pokud si nemůžete pořídit živého němého přítele, zkuste alespoň společníka na některém z našich designových doplňků.

Celá kolekce
doplňky pro pití vína

Teplé září - dobře se ovoci i vínu daří

Jak tato pranostika praví, teplé září je stvořené pro hojnou úrodu chutného ovoce a vína. Vinobraní, lahodné víno a spousta přátel. Takové příjemné chvíle u dobrého jídla můžeme podpořit řadou designových doplňků a dekorací jako jsou stojany na víno či exkluzivní mísy.

Celá kolekce
rámečky na fotky moderní a designové

Zarámujte si vzpomínky z dovolené

Doba dovolených je v plném proudu. V době digitálních fotoaparátů si pořizujeme fotografií kolik chceme, a kdykoli se tak můžeme u monitoru počítače alespoň ve vzpomínkách vrátit k místům, kde nám bylo tak dobře. Zkuste však vybrat ty nejlepší a postaru si je zarámovat do rámečku na fotky. Oblíbená místa tak budete mít stále na očích, aniž byste museli zapínat počítač.

Celá kolekce