Kategorie: Inspirace / Modern / Co duben ušetří, to květen utratí…

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

Stříbrná - pro moderní interiér

Stříbrná barva, pokud ji v interiéru používáte s rozmyslem, může i z nenápadně zařízené místnosti udělat prostor s puncem luxusu. Vždyť stříbro, a tedy i stříbrnou barvu, si nejčastěji spojujeme se šperky. Dopřejte tedy také vašemu interiéru vhodný šperk v podobě hodin, lampy či rámečku na fotky ve stříbrné barvě.

Celá kolekce

Jaro je za dveřmi. Těšíte se na procházky v lese?

Zima pomalu ale jistě končí! Jaro je už cítit ve vzduchu a jeho příchod očekáváme každým dnem. Těšíte se na teplé jarní počasí, které vám umožní trávit volné chvíle v probouzející se přírodě? Zpříjemněte si čekání s lesními motivy designových doplňků MeroWings...

Celá kolekce

Naše tipy pro moderní interiér

Moderní doba si žádá moderní techniku, moderní hudbu, moderní umění, moderní bydlení... Ačkoli je stále více moderní retro, připravili jsme několik typů pro skutečně moderní interiéry. Doplňky a dekorace z této kolekce se vyznačují moderními tvary, materiály a zpracováním.

Celá kolekce
úložné boxy

Uložte to!

Abychom se doma cítili dobře, potřebujeme se obklopit předměty, které se nám líbí, vyvolávají v nás příjemné pocity, případně nám prostě usnadňují život. Asi se všichni shodneme v tom, že postupem času takových věcí obvykle nasbíráme tak velké množství, že se ujalo rčení "je lepší vyhořet, než se stěhovat". Než váš příbytek podpálíte, zkuste se inspirovat možnostmi, jak spoustu věcí uskadnit či uschovat...

Celá kolekce