Kategorie: Inspirace / Modern / Co duben ušetří, to květen utratí…

Modern
KOLEKCE MODERN:  

Moderní bytové a interiérové doplňky, včetně vybraných druhů malého nábytku, perfektně dekorují a doladí váš interiér. Abyste se v moderním interiéru cítili dobře, použijte doplňky, které kromě své dekorační funkce mají současně svou praktickou užitnou hodnotu. Zvažte použití zajímavých svítidel, nástěnných hodin, polštářů nebo různých stojanů, dekorací apod.

Jaro je za dveřmi. Těšíte se na procházky v lese?

Zima pomalu ale jistě končí! Jaro je už cítit ve vzduchu a jeho příchod očekáváme každým dnem. Těšíte se na teplé jarní počasí, které vám umožní trávit volné chvíle v probouzející se přírodě? Zpříjemněte si čekání s lesními motivy designových doplňků MeroWings...

Celá kolekce
úložné boxy

Uložte to!

Abychom se doma cítili dobře, potřebujeme se obklopit předměty, které se nám líbí, vyvolávají v nás příjemné pocity, případně nám prostě usnadňují život. Asi se všichni shodneme v tom, že postupem času takových věcí obvykle nasbíráme tak velké množství, že se ujalo rčení "je lepší vyhořet, než se stěhovat". Než váš příbytek podpálíte, zkuste se inspirovat možnostmi, jak spoustu věcí uskadnit či uschovat...

Celá kolekce
doplňky pro pití vína

Teplé září - dobře se ovoci i vínu daří

Jak tato pranostika praví, teplé září je stvořené pro hojnou úrodu chutného ovoce a vína. Vinobraní, lahodné víno a spousta přátel. Takové příjemné chvíle u dobrého jídla můžeme podpořit řadou designových doplňků a dekorací jako jsou stojany na víno či exkluzivní mísy.

Celá kolekce
doplňky a zahradní dekorace1

Pro nejhezčí terasu a zahrádku

Jak trávíte slunečné letní dny? Děti a jejich rodiče asi nejčastěji odpoví: "Přece u vody!" Avšak mnozí si rádi užívají klid a pohodu v soukromí na zahrádce. A stejně jako se doma obklopujeme bytovými doplňky a dekoracemi, které nám pomáhají cítit se dobře, prostě jako doma, nezapomínejte také na vaši zahrádku. Máme pro vás několik typů na zahradní dekorace, které vám zahradní pobyt zpříjemní.

Celá kolekce
Dekorativní svíčky ve tvaru jablka

Design k nakousnutí...

Víte že v dávných dobách patřil sýr, jablka a chléb k často konzumovanému jídlu? Jednalo se o levné, snadno vypěstovatelné pochutiny, které obsahují množství živin. Světoví designéři se nechali inspirovat jednoduchostí a zároveň důležitostí v dnešní době běžně konzumovaných potravin a připravili pro vás designové doplňky k nakousnutí. Vyberte si z různobarevných jablíček, či sýrových hodin. Jen pozor na vylámání zubů. :-)

Celá kolekce