Magazín: Aktuality

Podzimní počasí

31. října 2017 Rubrika: Aktuality

Podzimní počasí nám přineslo několik krásných dnů, ale i těch propršených. Stalo se vám taky někdy, že jste zmokli? Pořidťe si náš designový stojan na deštníky a vystavte si ho před dveře v předsíni a pokaždé, když půjdete ven, tak si připomenete, že byste si ho měli vzít s sebou.

Podívejte se na inspiraci ohledně bydlení

28. října 2017 Rubrika: Aktuality

Chcete mít stylově zařízený interiér, ale tak nějak pořádně nevíte, jak na to? V tom případě se stačí podívat na náš nový článek: Pojďte s námi na návštěvu do domu se skandinávským designem , který vás provede radami a tipy.

Malý nábytek k nezaplacení

24. října 2017 Rubrika: Aktuality

Disponujete spíše menšími prostory doma? Pak asi znáte takový ten problém, když přijde větší návštěva a vy ji nemáte kam posadit. Buďte chytří a připravte se na to dopředu díky lavicím a sofám z naší nabídky, která vám pomůžou na tenhle problém vyzrát.

Podzim ve své plné kráse

21. října 2017 Rubrika: Aktuality

Mezi nejkrásnější období je pro mnoho lidí právě podzim, který nám za okna venku propukl v celé své kráse. Chcete si ho kousek vzít i k vám domů? V tom případě si Nalaďte svůj interiér na podzimní vlnu s našim novým článkem.

Nechte si vykouzlit úsměv na tváři

17. října 2017 Rubrika: Aktuality

Někdy je těžké vystihnout charakter člověka, kterého chcete něčím originálním obdarovat. V takovém případě přichází na řadu naše vtipné dekorace , které jistě každému vykouzlí úsměv na rtech a ještě navíc pobaví.

Halloween se blíží

14. října 2017 Rubrika: Aktuality

Plánujete oslavit tenhle svátek se svými přáteli nebo se svými nejmenšími? Ať tak či onak, určitě vám přijdou vhod naše rychlé a jednoduché tipy. Návod je jednoduchý, stačí se podívat na náš článek: HALLOWEENSKÝ SPECIÁL - tohle si zvládnete vyrobit sami.

Co s podzimním počasím?

11. října 2017 Rubrika: Aktuality

Chladnější dny nám přinášejí stále častěji chuť na teplé nápoje - tedy na čaj, kávu nebo třeba i horkou čokoládu. Tyhle nápoje budou skvěle vypadat v Termoskách a konvicích. Tyhle praktické doplňky se totiž stanou skvělým společníkem pro tyhle dny.

Perfektně zařízené bydlení

07. října 2017 Rubrika: Aktuality

Když je domov tzn. Tip ťop, hned se v něm lépe bydlí. K tomu vám může dopomoci hravost a správné dekorace. A kde je najít? Začněte s naším článkem: Vytvořte si hravé bydlení se správnými dekoracemi, kde najdete i tipy na příslušné dekorace.

Příjemné světlo pomocí svítilen

30. září 2017 Rubrika: Aktuality

Svíčky a klasické svícny jsou krásné, ale někdy je potřeba ještě něco víc designového. Co třeba takové svítilny? Pro někoho to může být starší záležitost, pro jiné naprostá designová bomba. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si tenhle jedinečné designový doplněk, který se hodí téměř všude.

Inspirujte se luxusní kolekcí

26. září 2017 Rubrika: Aktuality

Chcete si domov zařídit kvalitními designovými doplňky a dekoracemi, které ale budou pro vás dostupné? Možné je vše. Inspirujte se naší kolekcí Luxury, kde najdete všechny v ýrobky pěkně pohromadě a můžete si tak jednoduše vybrat.

Co ke kávě nebo k čaji?

23. září 2017 Rubrika: Aktuality

Ke každé správné kávě či k čaji patří i méko a cukr. A v čem ho podávat? No přeci v našich designových cukřenkách a mléčenkách, které váš denní rituál promění v něco neobyčejného v kombinaci s tím pravým designem.

I malý obývací pokoj může vypadat designově

19. září 2017 Rubrika: Aktuality

Někdy vám rozměry interéru neumožní moc experimentovat a vy tak mysíte ubrat ze svých nároků, co se týče vybavení. V našem novém článku: 5 tipů pro moderní malé obývací pokoje vám ukážeme, že slevovat ze svých nároků nemusíte, ba naopak.

1234 ...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ