Magazín: Archiv / Srpen 2017

Přejděte na zelenou vlnu

09. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Máte rádi avocado? Tenhle malý zelený kousek už dnes najdete v každém obchodu a na internetu to přímo srší různými recepty, které lákají k odzkoušení. Přečtěte si náš nový článek: Horečka letošního roku .. AVOCADO!, kde najdete mnohem víc informací.

Exkurze restaurací: SERGEY MAKHNO & ALEXANDER KOVPAK

11. srpna 2017 Rubrika: Světoví designéři

Pojďte se s námi podívat do moderního interiéru restaurace, která je příběhem staré sovětské budovy. Staré a nové prvky dohromady vás určitě nadchnou a třeba si ji přidáte na list míst, které chcete navštívit.. celý článek...

Restaurace

Sháníte dárek?

12. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Někdo kupuje dárky rád, jiní tuhle “práci” nemusejí a snaží se jí, co nejvíce vyhnout. My vám s tím ale pomůžeme a dokonce vám dáme speciální radu na to, jak být originální. Stačí si totiž prohlédnout naše vtipné dekorace, kde najdete opravdu originální kousky, které jen tak někdo nemá.

Zútulněte si svou zahradu pomocí květnaté louky

14. srpna 2017 Rubrika: Mohlo by Vás zajímat

Pamatujete si na své dětství a na pohádky, kde se hlavní hrdina ráno probudí a vyjde bos po orosené trávě? A co takhle představa, kdy hlavní hrdina má trs trávy v puse, leží pod stromem, paprsky sluníčka ho hladí po tváři a dívá se na ty drobné kvítky na louce? celý článek...

Zahrada

Zelená barva jako HIT pro rok 2017

15. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Každý rok se volí jiná barva, která se pak hojně používá. Letos to vyhrála zelená, která vás má propojit s přírodou. V našel článku: Podlehněte letošnímu hitu: zelená barva, se dozvíte, jak tuhle barvu správně použít v interiéru a najdete tu i zajímavé fotografie.

Blíží se sezona ořechů

19. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Také se vždycky těšíte na sezonu oříšků? Ať už je sami sbíráte nebo si je kupujete, vždy vám přijde vhod pomocník Louskáček. V naší nabídce také jeden najdete a věřte, že pokud patříte mezi opravdové milovníky ořechů, tak si i tenhle praktický doplněk zamilujete.

Vybíráte domů obraz? Víme, mezi čím se rozmýšlíte.

20. srpna 2017 Rubrika: Designové doplňky

Prázdné stěny nejsou zrovna moc originální, a proto většina sahá po obrazech, které prázdné místo blesku rychle nahradí. Možná vás to překvapí, ale našli jsme 3 typy obrazů, mezi kterými se většinou rozhodujete. celý článek...

Obrazy

Vytvořte si nový styl zahrady

24. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Americký trávníček je sice hezký, ale nic nemá na pořádně rozkvetlou barevnou louku, která hravě všemi tóny barev. V našem článku: Zútulněte si svou zahradu pomocí květnaté louky, se dozvíte, jak si něco podobného vytvořit jednoduše i u vás doma.

Nenechte si ujít poslední kousky

26. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Naše nabídka se neustále mění a aktualizuje. Proto se může stát, že některé výrobky máme nabídce pouze po omezenou dobu. Nemusíte se ale bát, stačí se podívat do naší kategorie Poslední kusy, kde si můžete zbývající výrobky prohlédnout všechny pohromadě.

Nahraďte prázdné stěny obrazy

29. srpna 2017 Rubrika: Aktuality

Někdo si potrpí na prázdné stěny bez dekorací, jiným tohle přijde neutúlné a hledají dekoraci, která to vylepší. Takovou dekorací mohou být bezesporu i obrazy. V našem novém článku: Vybíráte domů obraz? Víme, mezi čím se rozmýšlíte. jsme se zabývali 3 nejoblíbenějšími motivy.

Propojte obývák s kuchyní dohromady

31. srpna 2017 Rubrika: Tipy pro bydlení

V poslední době je čím dál častější, že je kuchyně a obývací pokoj v jedné spojené místnosti. Jak je ale opticky rozdělit nebo naoipak spojit, aby to dohromady fungovalo? Nás napadlo ostrůvek neboli bar.. celý článek...

Bar
1

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ