Magazín: Archiv / Září 2017

Zatočte s kroužky na stole

01. září 2017 Rubrika: Aktuality

Každá správná hospodyňka ví, že je největší peklo je mít kruhy od skleniček na stole. Tomu se ale hravě můžete vyhnout s našim praktickým prostíráním. Ten nejen, že vyřeší nepříjemný problém se stopami po skleničkách, ale také z něho jednoduše vyklepete drobečky do koše a nebudete mít nepořádek po celém stole.

Přichází podzim - vyrobte si draka

03. září 2017 Rubrika: Doporučujeme

Začátek září patří už mezi chladnější období. To je hlavně větrem, který se pomalu ale jistě přidává k nastávajícímu podzimnímu období. Jak se v této době zabavit? Naše odpověď je jednomyslná - přeci vyráběním draka. celý článek...

Pouštění draka

Vytvořte si doma harmonický interiér

05. září 2017 Rubrika: Aktuality

Mít trotiž spojené tyhle dvě místnosti je velmi praktické a účelné. V našem novém článku: Propojte obývák s kuchyní dohromady, jsme se tím zabývali a přišli jsme na mnoho výhod, kterými se určitě nechte inspirovat.

Jste milovníkem kvalitních vín?

08. září 2017 Rubrika: Aktuality

Znáte to. Přijedete z dovolené, přiveze si lahvinku něčeho velmi dobrého nebo nějakou lahvinku dostanete darem. Co s ní? Jelikož jste v designovém obchodě, tak se sluší a patří, abychom vám nabídli i designové stojany na víno, které budou vašim pomocníkem a navíc i atraktivní dekorací.

5 tipů pro moderní malé obývací pokoje

09. září 2017 Rubrika: Tipy pro bydlení

Chcete mít moderní a kreativní obývací pokoj, ale prostor vám to moc neumožňuje? Věřte, že možné je všechno a my vám to v tomhle článku dokážeme. I malé měřítko není žádnou překážkou pro design. celý článek...

Malý obývací pokoj

DIY aneb vyrobte si draka snů

12. září 2017 Rubrika: Aktuality

Se zářím přichází jiné počasí a ten pravý čas nas to, si vyrobit draka a pouštět ho někde na kopci. Ptáte se, jak začít? Nejjednoduším způsobem je se podívat na náš nový článek: Přichází podzim - vyrobte si draka, kde najdete fotky i detailní postup.

Nejoblíbenější a nejvděčnější dárek

16. září 2017 Rubrika: Aktuality

Sháníte dárek pro svého blízkého a rádi byste mu dali něco osobního? Podívejte se na naši kategorii Rámečky na fotky , kde si jeden vyberte a do něho dejte fotografii, která pro dotyčného nebo pro vás něco znamená. Garantujeme vám, že s tímhle zabodujete.

I malý obývací pokoj může vypadat designově

19. září 2017 Rubrika: Aktuality

Někdy vám rozměry interéru neumožní moc experimentovat a vy tak mysíte ubrat ze svých nároků, co se týče vybavení. V našem novém článku: 5 tipů pro moderní malé obývací pokoje vám ukážeme, že slevovat ze svých nároků nemusíte, ba naopak.

Co ke kávě nebo k čaji?

23. září 2017 Rubrika: Aktuality

Ke každé správné kávě či k čaji patří i méko a cukr. A v čem ho podávat? No přeci v našich designových cukřenkách a mléčenkách, které váš denní rituál promění v něco neobyčejného v kombinaci s tím pravým designem.

Vytvořte si hravé bydlení se správnými dekoracemi

23. září 2017 Rubrika: Designové doplňky

Máte téměř dokonale zařízený interiér, ale stále mu něco chybí? Možná je to hravost. Možná trocha těch správných dekorací. A možná je to obojí dohromady. Podívejte se, jaké dekorace jsme pro vás vybrali. celý článek...

Dekorace

Inspirujte se luxusní kolekcí

26. září 2017 Rubrika: Aktuality

Chcete si domov zařídit kvalitními designovými doplňky a dekoracemi, které ale budou pro vás dostupné? Možné je vše. Inspirujte se naší kolekcí Luxury, kde najdete všechny v ýrobky pěkně pohromadě a můžete si tak jednoduše vybrat.

Příjemné světlo pomocí svítilen

30. září 2017 Rubrika: Aktuality

Svíčky a klasické svícny jsou krásné, ale někdy je potřeba ještě něco víc designového. Co třeba takové svítilny? Pro někoho to může být starší záležitost, pro jiné naprostá designová bomba. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si tenhle jedinečné designový doplněk, který se hodí téměř všude.

1

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ