Magazín: Archiv / Říjen 2017

HALLOWEENSKÝ SPECIÁL - tohle si zvládnete vyrobit sami

05. října 2017 Rubrika: Doporučujeme

Plánujete udělat pro své přátele halloweenský večírek nebo chcete jen udělat svým dětem radost? Ať tak či onak, určitě vám přijdou vhod naše tipy na dekorace, které vám pomůžou k inspiraci. celý článek...

halloween

Perfektně zařízené bydlení

07. října 2017 Rubrika: Aktuality

Když je domov tzn. Tip ťop, hned se v něm lépe bydlí. K tomu vám může dopomoci hravost a správné dekorace. A kde je najít? Začněte s naším článkem: Vytvořte si hravé bydlení se správnými dekoracemi, kde najdete i tipy na příslušné dekorace.

Nalaďte si svůj interiér na podzimní vlnu

08. října 2017 Rubrika: Designové doplňky

Je tu podzimní čas! Listí už je na stromech krásně zbarvené a postupně se snáší na zem. Procházky jsou příjemné, když venku svítí sluníčko, ale co když prší? V takovém případě je nejlepší zůstat doma, kde vládne také podzimní atmosféra. celý článek...

Podzim

Co s podzimním počasím?

11. října 2017 Rubrika: Aktuality

Chladnější dny nám přinášejí stále častěji chuť na teplé nápoje - tedy na čaj, kávu nebo třeba i horkou čokoládu. Tyhle nápoje budou skvěle vypadat v Termoskách a konvicích. Tyhle praktické doplňky se totiž stanou skvělým společníkem pro tyhle dny.

Halloween se blíží

14. října 2017 Rubrika: Aktuality

Plánujete oslavit tenhle svátek se svými přáteli nebo se svými nejmenšími? Ať tak či onak, určitě vám přijdou vhod naše rychlé a jednoduché tipy. Návod je jednoduchý, stačí se podívat na náš článek: HALLOWEENSKÝ SPECIÁL - tohle si zvládnete vyrobit sami.

Pojďte s námi na návštěvu do domu se skandinávským designem

15. října 2017 Rubrika: Tipy pro bydlení

Hledáte inspiraci pro vaše bydlení? Líbí se vám čistota, vzdušnost a elegance skandinávského designu? Pak se rozhodně pojďte podívat na tenhle dům, který jím hýří. celý článek...

Skandinávský interiér

Nechte si vykouzlit úsměv na tváři

17. října 2017 Rubrika: Aktuality

Někdy je těžké vystihnout charakter člověka, kterého chcete něčím originálním obdarovat. V takovém případě přichází na řadu naše vtipné dekorace , které jistě každému vykouzlí úsměv na rtech a ještě navíc pobaví.

Podzim ve své plné kráse

21. října 2017 Rubrika: Aktuality

Mezi nejkrásnější období je pro mnoho lidí právě podzim, který nám za okna venku propukl v celé své kráse. Chcete si ho kousek vzít i k vám domů? V tom případě si Nalaďte svůj interiér na podzimní vlnu s našim novým článkem.

Malý nábytek k nezaplacení

24. října 2017 Rubrika: Aktuality

Disponujete spíše menšími prostory doma? Pak asi znáte takový ten problém, když přijde větší návštěva a vy ji nemáte kam posadit. Buďte chytří a připravte se na to dopředu díky lavicím a sofám z naší nabídky, která vám pomůžou na tenhle problém vyzrát.

Podívejte se na inspiraci ohledně bydlení

28. října 2017 Rubrika: Aktuality

Chcete mít stylově zařízený interiér, ale tak nějak pořádně nevíte, jak na to? V tom případě se stačí podívat na náš nový článek: Pojďte s námi na návštěvu do domu se skandinávským designem , který vás provede radami a tipy.

Podzimní počasí

31. října 2017 Rubrika: Aktuality

Podzimní počasí nám přineslo několik krásných dnů, ale i těch propršených. Stalo se vám taky někdy, že jste zmokli? Pořidťe si náš designový stojan na deštníky a vystavte si ho před dveře v předsíni a pokaždé, když půjdete ven, tak si připomenete, že byste si ho měli vzít s sebou.

1

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ