Magazín: Dětský pokoj

Dětský pokoj

19. července 2013 Rubrika: Tipy pro bydlení

Místo na hraní a nekonečné dovádění - to je dětský pokoj! Všude samé rozházené hračky a pootvírané knížky s příběhy o Krtečkovi. Za každým rohem se skrývá nový příběh a nové dobrodružství. A právě proto je zařizování dětských pokojů pořádným oříškem pro jejich rodiče.

bláznivé dovádění dětí v dětském pokoji malý chlapeček s plyšovou velrybou na prutu a hračkami holčička sedí za regálem MODlife a kreslí si nábytek do dětského pokoje - regál MODlife, židle s Krtečkom

Vymalovat pokoj miminku na modrou nebo růžovou je pěkným symbolem, ale nebude to trvat na dlouho. Stačí, že jednou někam odběhnete a zeď se rázem promění na abstraktní obraz. Pokud chcete vážně vyčarovat úsměv na tváři, namalujte na stěnu pohádkovou postavičku - princeznu, draka, dinosaura nebo oblíbeného krtečka. Pokud si na to netroufáte, vyzkoušejte makety nebo nálepky, případně do kreslení zapojte i děti. Připojí tak ruku k dílu a budou spokojeni se svou krásnou stěnou.

Úložné prostory jsou taktéž důležité. Základem je, aby byly snadno dostupné a děti si z nich mohli brát hračky a ukládat je zpět. Vhod přijdou úložné prostory pod postelí. Členitost pokoje oživíte závěsným úložným prostorem.

Důležité je myslet na umístění stolu - nejvhodnější je pod oknem s dostatkem denního světla. Netřeba podceňovat ani výběr židle a dbát na její kvalitu a správné sezení už od útlého dětství.

Mohlo by vás zajímat

Industry Jewels aneb jak sluší uším beton

03. března 2017

Proč vůbec slavíme Valentýna?

12. února 2017

Žhavý trend: samet v interiéru

31. ledna 2017

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ

775 výdejních míst po celé ČR HOTLINE: +420 222 765 200 (po - pá: 9:00 - 17:00) obchod@designlive.cz

CHCETE UŠETŘIT 100 KČ
PŘI VAŠEM PRVNÍM NÁKUPU?

Vyplňte Váš e-mail a získejte ihned klubovou kartu DESIGNCard.

Váš e-mail:

Navíc získáte: