Magazín: Dětský pokoj

Dětský pokoj

19. července 2013 Rubrika: Tipy pro bydlení

Místo na hraní a nekonečné dovádění - to je dětský pokoj! Všude samé rozházené hračky a pootvírané knížky s příběhy o Krtečkovi. Za každým rohem se skrývá nový příběh a nové dobrodružství. A právě proto je zařizování dětských pokojů pořádným oříškem pro jejich rodiče.

bláznivé dovádění dětí v dětském pokoji malý chlapeček s plyšovou velrybou na prutu a hračkami holčička sedí za regálem MODlife a kreslí si nábytek do dětského pokoje - regál MODlife, židle s Krtečkom

Vymalovat pokoj miminku na modrou nebo růžovou je pěkným symbolem, ale nebude to trvat na dlouho. Stačí, že jednou někam odběhnete a zeď se rázem promění na abstraktní obraz. Pokud chcete vážně vyčarovat úsměv na tváři, namalujte na stěnu pohádkovou postavičku - princeznu, draka, dinosaura nebo oblíbeného krtečka. Pokud si na to netroufáte, vyzkoušejte makety nebo nálepky, případně do kreslení zapojte i děti. Připojí tak ruku k dílu a budou spokojeni se svou krásnou stěnou.

Úložné prostory jsou taktéž důležité. Základem je, aby byly snadno dostupné a děti si z nich mohli brát hračky a ukládat je zpět. Vhod přijdou úložné prostory pod postelí. Členitost pokoje oživíte závěsným úložným prostorem.

Důležité je myslet na umístění stolu - nejvhodnější je pod oknem s dostatkem denního světla. Netřeba podceňovat ani výběr židle a dbát na její kvalitu a správné sezení už od útlého dětství.

Mohlo by vás zajímat

Bydlete jako Frodo z Pána prstenů

16. května 2017

Hody hody doprovody

09. dubna 2017

Industry Jewels aneb jak sluší uším beton

03. března 2017

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

RUBRIKY

ARCHIV ČLÁNKŮ

860 výdejních míst po celé ČR HOTLINE: +420 222 765 200 (po - pá: 9:00 - 17:00) obchod@designlive.cz

CHCETE UŠETŘIT 100 KČ
PŘI VAŠEM PRVNÍM NÁKUPU?

Vyplňte Váš e-mail a získejte ihned klubovou kartu DESIGNCard.

Váš e-mail:

Navíc získáte: